Reference

Toto jsou naše reference z oblasti reklamní tvorby a nabídkou těch nejsilnějších reklamních nástrojů pro účinné reklamní kampaně. Snažíme se vždy vytvořit klientovi prezentaci, která bude vyjadřovat něco z jeho filosofie a pomůže mu v konkurenčním prostředí dále růst.

K našim spokojeným zákazníkům se řadí následující firmy.

Logo ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

Společnost ŠKODA AUTO a.s. u naší firmy poptala dodání reklamních předmětů. Podmínkou získání zakázky bylo dodání těchto reklamních předmětů ve velice krátkém časovém horizontu, což jsme zvládli v předstihu.

www.skoda-auto.cz

 

TURINSKY TRANSPORT s.r.o.

Pro společnost Turinsky Transport s.r.o. jsme provedli redesign logotypu a v současnosti zajišťujeme polepy všech nákladních automobilů z reflexních fólií, dodávku reklamních předmětů a tiskovin.

www.turinsky-transport.com

 

Mosolf

Mosolf Automobillogistik s.r.o.

Pro společnost Mosolf dodáváme polepy nákladních automobilů.

www.mosolf.de

 

PCO SICURO

PCO SICURO s.r.o.

Pro společnost PCO SICURO s.r.o. jsme provedli redesign logotypu, dále pro tuto společnost provozujeme a spravujeme www stránky a dodáváme veškeré tiskoviny, bannery a to včetně jejch grafického návrhu.

www.pcosicuro.cz

 

ATT

AUTO TRANSPORT TECHNIK s.r.o.

Společnost ATT Transport Technik naší společnost oslovila s požadavkem redesignu logotypu. Pro tuto společnost dodáváme všechny reklamní předměty, tiskoviny, atd.

www.att-truck.com

Kontakt

BMPROMOTION
Jiří Matějka

Kamenice 62
294 04 Dolní Bousov

tel.: 773 099 088

email